Як грати в гандбол

Для гри в гандбол потрібно закрите приміщення, ворота і м 'яч певних розмірів. М 'яч можна кидати, штовхати, вдаряти будь-якою частиною тіла, крім ноги нижче коліна. Мета гри - закинути м 'яч у ворота противника.

Вам знадобиться

• приміщення, ворота, м 'яч для гандболу.

Інструкція

1. Зберіть дві команди чисельністю не більше 14 осіб.

2. Відправте на поле по 7 осіб від кожної з команд.

3. Закидайте м 'яч у ворота противника, намагаючись не заступати за лінію шестиметрової зони біля воріт. При цьому кидайте, ловіть, вдаряйте, штовхайте м 'яч за допомогою рук, голови, тіла, а також стегон і колін.

4. Воротар повинен захищати ворота, відбиваючи м 'яч за допомогою дотику до нього будь-якою частиною тіла, пересуваючись в зоні воріт або залишаючи її для прийняття безпосередньої участі в грі.

5. Гра проходить протягом двох таймів, тривалість яких становить півгодини. Перерва між таймами триває 10 хвилин.

6. Для гри в гандбол підбирається приміщення розміром 40х20 м, а в якості інвентарю ворота розмірами 3х2 м і м 'яч діаметром 54-60 см, вагою 325-475 г (нижня межа передбачена для жінок, верхній показник - для чоловіків).

7. У гандболі немає нічиїх. При рівному результаті суддя призначає додатковий тайм або пенальті у вигляді 5 кидків по воротах з відстані 7 м. Тримати м 'яч можна всього три секунди. Бігти з м 'ячем дозволяється всього три кроки.